Przejdź do treści

Jak pracujemy

Umów się na bezpłatne spotkanie Umów się na bezpłatne spotkanie

Etap I


Podczas etapu pierwszego poznajemy Klienta, wsłuchujemy się w jego potrzeby i pragnienia. Rozmawiamy o tym co lubi, co mu się podoba, jaki efekt chciałby osiągnąć. Rozmawiamy również o tym jaki budżet chciałby przeznaczyć na realizację inwestycji. Ta informacja jest niezbędna by stworzyć projekt, a na jego bazie wykończenie wnętrza na miarę możliwości Klienta. Zależy nam przede wszystkim na realizacji naszych projektów, nie na projektowaniu wnętrz „do szuflady”. To jest możliwe jedynie, kiedy trzymamy się ustalonego budżetu.

Etap II


Etap drugi to przygotowanie aranżacji na którą składają się:

»»» przygotowanie układu funkcjonalnego mieszkania, w tym: układ ścian i podłóg, projekt przyłączy sanitariatów, ustawienie mebli i oświetlenia.
»»» po dokonaniu wyboru materiałów wykończeniowych w naszej pracowni przygotowujemy wizualizacje 3D, na podstawie których klient może zdecydować czy proponowane przez nas rozwiązania są dla niego optymalne.
»»» projektujemy wszystkie zabudowy meblowe: kuchenną, szafy wnękowe itp.
»»» proponujemy zestawy mebli i oświetlenia do poszczególnych pomieszczeń
»»» po uzgodnieniu wszystkich szczegółów Klient otrzymuje zestawienie wszystkich materiałów, które zostaną użyte do wykończenia mieszkania oraz kosztorys zgodny z zakładanym budżetem.

Ten etap średnio zajmuje nam około 1 – 2 miesięcy i w dużej mierze uzależniony jest od Klienta.

Etap III


To proces realizacji uzgodnionego projektu.

Podczas tego etapu wykonujemy wszystkie rysunki wykonawcze dla naszych ekip.

Zamawiamy wszystkie niezbędne do wykończenia wnętrza materiały i koordynujemy ich dostawy. Dzięki temu, że Klienci kupują od nas materiały razem z usługą oszczędzają na cenach materiałów wykończeniowych aż 15%.

Nasze ekipy realizują wszystkie uzgodnione podczas II etapu prace, stolarze wykonują zabudowy, zamawiamy i instalujemy wszystkie meble i dodatki, a wszystkie nasze działania są objęte wysoką polisą OC.

Ten etap to 8 – 14 tygodni i uzależniony jest od zakresu zamówienia.

Etap IV


Ten etap należy do najprzyjemniejszych. Podczas niego oddajemy gotowe, posprzątane mieszkanie zgodne z projektem, założonym budżetem i w uzgodnionym terminie.

Na wszystkie nasze prace udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.