O nas

O nas

Pomysłownia powstała jako odpowiedź na moje wielkie marzenie i z ogromnej pasji do projektowania wnętrz.

Od początku kariery zawodowej byłam związana z rynkiem nieruchomości, na którym zdobywałam umiejętności niezbędne do prowadzenia firmy o tak szerokim i kompleksowym zakresie działalności.

Bogata w ogromne doświadczenie zawodowe i dojrzałość życiową zdecydowałam, że jestem gotowa do prowadzenia własnej firmy w oparciu o własne zasady, zgodnie z wyznaczonymi przez siebie standardami i na własny rachunek.

Uważam, że projektowanie wnętrz nie powinno być zarezerwowane tylko dla najbogatszych. Moim zdaniem każdy powinien mieć szansę na piękne wnętrze.

Magdalena Walczak – Łomiak

Nasza misja

To co nas wyróżnia spośród innych to indywidualne podejście do każdego Klienta. Nie wrzucamy ich w „wielką machinę do robienia wnętrz” tylko uważnie słuchamy ich pragnień i rozumiemy obawy związane procesem projektowania i wykończenia wnętrz. Zawsze pozostajemy otwarci na ich sugestie oferując najbardziej optymalne rozwiązania zapewniające pełną satysfakcję. Pamiętamy każdy prowadzony przez nas projekt dzięki czemu każdy Klient w naszej pracowni ma szansę poczuć się wyjątkowo.

Gdy przystępujemy do pracy nad nowym projektem mamy świadomość, że nasi Klienci po raz kolejny obdarzyli nas zaufaniem i powierzyli realizację swoich marzeń. To wielka odpowiedzialność!
Aby jej sprostać zbudowaliśmy kompetentny zespół najlepszych specjalistów.

Nasz zespół

Pomysłownia to przede wszystkim zgrany zespół, który dzięki swoim kompetencjom i doświadczeniu tworzy projekty, a na ich bazie realizacje wnętrz na najwyższym poziomie.


Magdalena Walczak- Łomiak
Projektant
Anita Malinowska
Architekt
Projektant
Architekt

GWARANTUJEMY

doświadczonych architektów z uprawnieniami
kreatywnych projektantów wnętrz
rzetelnych wykonawców i fachowców
kompetentnych koordynatorów budowy
sprawdzonych dostawców materiałów
Najlepsze ceny pakietów wykończeniowych i najszybsze terminy realizacji! Kompleksowy nadzór wykonawczy i techniczny nad całością inwestycji! Szeroki wybór najwyższej jakości materiałów wykończeniowych! Profesjonalną usługę oraz zadowolenie z końcowego efektu!

Zapraszamy do naszej pracowni w Warszawie

Prosimy o kontakt telefoniczny lub umówienie spotkania
za pośrednictwem Formularza Kontaktowego.

Umów się na spotkanie


Scroll Up