Przejdź do treści

O nas

Umów się na bezpłatne spotkanie Umów się na bezpłatne spotkanie

Nasza misja


To co nas wyróżnia spośród innych to indywidualne podejście do każdego Klienta. Nie wrzucamy ich w „wielką machinę do robienia wnętrz” tylko uważnie słuchamy ich pragnień i rozumiemy obawy związane z procesem projektowania i wykończenia wnętrz. Zawsze pozostajemy otwarci na ich sugestie oferując najbardziej optymalne rozwiązania zapewniające pełną satysfakcję. Pamiętamy każdy prowadzony przez nas projekt dzięki czemu każdy Klient w naszej pracowni ma szansę poczuć się wyjątkowo.

Gdy przystępujemy do pracy nad nowym projektem mamy świadomość, że nasi Klienci po raz kolejny obdarzyli nas zaufaniem i powierzyli realizację swoich marzeń. To wielka odpowiedzialność!

Aby jej sprostać zbudowaliśmy kompetentny zespół najlepszych specjalistów.

Magdalena Walczak-Łomiak

architekt wnętrz

Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w pracy dla międzynarodowej organizacji koncentrującej się na wysokiej jakości projektach deweloperskich, takich jak wielkomieszkaniowe zespoły apartamentowe, obiekty biurowo – usługowe, oraz centra medyczne.


Magdalena Walczak-Łomiak

Anita Malinowska

architekt

Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w zespole projektowym jednego z największych warszawskich deweloperów.

Od 2010 r. realizuje swoje pasje projektując wnętrza


Anita Malinowska

Paweł Fras

architekt

Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej.

Po ukończeniu studiów pracował w jednej z warszawskich pracowni projektowania wnętrz. Następnie był członkiem zespołu biura projektowego, którego profilem pracy były głównie duże założenia deweloperskie o funkcji mieszkaniowej oraz użyteczności publicznej.


Paweł Fras